Ara
Filters
Kapat

Koşullar & Uygulamalar

 

 1. Genel Bilgilendirme
 2. Sipariş verme
 3. Güvenlik
 4. Dikkat Edilecek Önemli Hususlar
 5. Ürün / hediye teslimatı (kargo & mail & SMS)
 6. İade & garanti & yetkili servisler
 7. Özel Ürünler İçin İade Şartları
 8. Seyahat Ürünleri & Koşullar ve Uygulama
 9. İletişim

 

 

1.Genel Bilgilendirme

 

Bu Program www.cermixclub.com sitesinden Para + Puan ile sipariş veren / alışveriş yapan kullanıcılara (Programa dahil olan üyeler) özel olarak düzenlenmiştir.

Bu programa yalnızca KORAMIC tarafından onaylanan kullanıcılar üye olabilir ve katılabilirler. Bunun dışındaki kişiler katılamaz ve herhangi bir hak iddia edemez.

Üyeler, KORAMIC tarafından belirlenmiş olan kurallar çerçevesinde alınan aksiyonlar neticesinde hakediş (PUAN) kazanırlar. PUAN kazanan ÜYELER bu kredilerini SANAL MAĞAZACILIK AŞ tarafından yönetilen “www.cermixclub.com “internet adresi üzerinde kullanarak ürün sipariş verebilirler.

www.cermixclub.com  sitesinde Dünya ve Türkiye ‘nin önde gelen markaları beğenilerinize sunulmuştur. Sitemizdeki marka ve ürünlerin devamlı olarak güncellendiğini unutmayınız. Lütfen sıkça ziyaret ediniz.

KORAMIC, programı istediği zaman ve üyelere önceden haber vermeksizin dilediği şekilde değiştirme, durdurma veya uzatma hakkına sahiptir.

Bu sebeple değişikliklerden haberdar olabilmek için  www.cermixclub.com adresini sürekli takip etmeniz gerekmektedir.

 

KORAMIC’ in,  www.cermixclub.com  de yer alan mal ya da hizmetlerin kalitesinden, niteliklerinden yahut özelliklerinden ve ürün teslimi/iadesi gibi hususlara ilişkin herhangi bir sorumluluğu bulunmamakta olup, tüm bu hususlar tamamen www.cermixclub.com sitesinin hizmetini sunan SANAL MAĞAZA ile Alıcı arasında gerçekleştirilmektedir. Bu programa KORAMIC’ in onay verdiği kişiler dışındaki kişiler katılamaz ve herhangi bir hak iddia edemez.

 

Üyeler hiçbir şekilde hediyelerin nakit karşılığını talep edemez, haklarını devredemez veya satamazlar.
Diğer konularla ilgili başlıca koşul ve şartlar aşağıda sunulmuştur. Tüm Program Üyeleri 
bu şart ve kuralları okumak, anlamak ve uymak durumunda olup, tüm sorumluluk ilgili Üyelerdedir.

2. Sipariş Verme 

Puan + Para ile harcamalarınızı  www.cermixclub.com sitesinde yapabilirsiniz. 
Hediye Kataloğu sitesinde yapılacak alışverişlerde geçerli olmak üzere, sadece sitemizde belirtilmiş Yapı Kredi, Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Halkbank, HSCB kredi kartlarını kullanarak taksitli alışveriş yapılabilir. Vade farkları sitede belirtilmiştir, lütfen dikkatlice inceleyiniz. 

DİKKAT: Yasal mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, gıda, kozmetik, ofis malzemesi ve hediye çeki alışverişlerinde taksit uygulanamaz. 

 

ONLINE ALIŞVERİŞ BASAMAKLARI

www.cermixclub.com sitesinden sipariş vermek için lütfen aşağıdaki basamakları takip ediniz.

Öncelikle lütfen sisteme üye olarak giriş yapınız ve beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyiniz.
Sonrasında: 

 • Sepetinizi onaylamak için sağ alt tarafta bulunan “Hizmet ve Uygulama Şartlarını Okudum ve Kabul Ediyorum” bölümünü açarak okuyunuz ve sizin için uygun ise, ONAY kutucuğunu işaretleyerek kabul ettiğinizi teyit ediniz. Hemen alt bölümde bulunan “Siparişi Tamamla” butonuna tıklayınız ve ilerleyiniz. 
 • Fatura Adresini giriniz: Gelen ekranda daha önceden kayıt ettiğiniz bir fatura adresiniz var ise adresin hemen üstünde bulunan kırmızı “Faturamı Bu Adrese Gönder” yazısına tıklayınız, eğer kayıtlı bir fatura adresiniz yok ise sayfanın alt tarafında bulunan yeni adres oluşturma bölümünde adresinizi oluşturup sağ altta bulunan ileri butonuna tıklayınız.
 • Kargo Sevk Adresini giriniz: Kayıtlı adresinizin üst kısmından “Fatura Adresi” butonunu tıkladığınızda sayfa güncellenir ve şimdi “Siparişi Bu Adrese Gönder” butonu önünüze gelir. Bu butona tıklayınız ve ilerleyiniz. 
 • Ödeme - Puan veya Kart ile ödeme: Yeni gelen ekranda kargo adresinizi göreceksiniz, eğer siparişinizle ilgili bir hata görmüyorsanız “Siparişi Onayla” butonuna tıklayınız. Tıkladığınızda puan ya da para ile ödemeniz alınacak ve siparişiniz tamamlanacaktır.
 • Sipariş verme işleminiz tamamlandıktan sonra ekranınıza bir Sipariş alındı notu gelecektir. Aynı zamanda siparişinizin kabul edildiğine dair otomatik bir e-posta size gönderilir.

Sepetinize eklediğiniz ürün sipariş ya da siparişlerinizi her ürünün en sağında bulunan kutucuğu seçerek “sepeti güncelle” butonuna tıklayarak, seçili olmayan ürünü silebilirsiniz.

www.cermixclub.com üzerinden siparişinizi verdikten sonra kayıtlı olan mail adresinize siparişiniz ile ilgili onay maili gelecektir. Ayrıca hesabım/siparişler bölümünden geçmiş siparişlerinizi görebilirsiniz.

Eğer adres değişikliği yapmak istiyorsanız adres değişikliğini kayıtlı mail üzerinden veya

0 (216) 538 52 25 no’ lu çağrı merkezi aranarak yapabilirsiniz.

 

NOT: İrsaliyesi / faturası kesilmiş siparişler için adres değişikliği yapılamamaktadır.

 

www.cermixclub.com adresine üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünden geçmiş siparişlerime girerek ya da 0 (216) 538 52 25 no’lu çağrı merkezimizden siparişlerinizin takibini yapabilirsiniz.

 

3. Güvenlik

 

Sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği  www.cermix.club.com sitesini yöneten Sanal Mağaza tarafından ilk planda tutulmaktadır. Sizlere ICS LAB onaylı güvenlik duvarı ile korunan sunucularımız üzerinden yüksek şifreli SSL sertifikalarıyla güvenli bir elektronik alışveriş imkânı sağlıyoruz. SSL sertifikalı  www.cermixclub.com sitemizde alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak SSL tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmez ve kaydedilmez.

Son olarak, Sanal Mağaza sipariş ve ödeme slip ekranınız belirecektir. Siparişini verdiğiniz ürün, ödeme şekli, kargo teslim tarihi, iletişim bilgileriniz ve sistemimizin onayladığı Sipariş numaranız bu ekranda yer almaktadır.

Bir sorun olduğunda lütfen ivedi bir şekilde Çağrı Merkezimize 0 (216) 538 52 25 no’ lu numaradan veya  www.cermixclub.com adresinden ulaşınız.

 

4. Dikkat Edilecek Önemli Hususlar 

Hediyeler /Ürünler stoklarla sınırlıdır. Sanal Mağaza stokları biten ürünlerde siparişleri iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda müşteriye Puan / Para iadesi yapılır. Katalogda yer alan ürünlerde PUAN, model, renk ve desen değişikliği olabilir. Aynı üründen 1 adetten fazla sipariş verildiği takdirde Sanal Mağaza ikinci ürünü göndermeme hakkını saklı tutar.Hediyeler / Ürünler nakde çevrilemez. Ürünler hiçbir şekilde ticari amaçlı olarak sipariş edilemez. Sanal Mağaza tarafından müşteriye gönderilen ürünler müşteri tarafından hiçbir şekilde ticari amaçlı olarak satılamaz. Böyle bir durumda Sanal Mağaza siparişleri iptal etme ve göndermeme hakkına sahiptir.


Web sitemizde ürün Para ve Puan değerleri günlük olarak değişmektedir.

KORAMIC / Sanal Mağaza gerekli gördüğü takdirde katalogda yer alan hediyelerin bir kısmını katalogdan çıkarabilir, mevcut ürünleri bir başkası ile değiştirebilir veya mevcut hediyenin / ürünün kredisini güncelleyebilir.

Ayrıca, KDV / ÖTV oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler, ek olarak Vergi ve Gümrük Mevzuatındaki tüm değişiklikler Para ve Puan bedellerinde değişiklik olmasına sebep olabilir. 

ÖDÜL sitesinde ( www.cermixclub.com) yer alan ürünlerde model, renk ve desen değişikliği olabilir ve / veya seçtiğiniz hediyenin temin edilememesi durumunda muadil ürün tarafınıza gönderilir.

Seçilen hediyelerin teslimat adresleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olmalıdır.

 

Tipografik hataların (ürün ismi, fiyatı ve özelliklerinde) hiçbir hukuki bağlayıcılığı olmadığı gibi, bu durumdan KORAMIC ve Sanal Mağaza sorumlu tutulamaz.

 

 1. Ürün / Hediye Teslimatı ( kargo & mail & SMS ) 

  Dijital Çekler / Kodlar / İndirim Kuponları hariç tüm ürünler tarafınıza kargo ile gönderilmektedir. Bu çerçevede adres bilgilerinizi lütfen eksiksiz ve tam olarak doldurunuz. 

  Lütfen ürünler kargo ile size ulaştığında sağlam, eksiksiz ve istediğiniz ürünler olduğunu kontrol etmeden almayınız, kargo teslim belgesini imzalamayınız. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise ya da ürün hasarlı, eksik ya da talep ettiğinizin dışında çıkarsa ürünü almayıp kargo görevlisine iade ediniz. Ürünler teslim alındıktan sonra eksik ya da hasarlı şikâyetleri kabul edilmeyecektir.

 

Dijital Çekler / Kodlar E-Mail / Cep Telefon adreslerinize Mail ya da SMS ile ya da her ikisi ile gönderilir. Lütfen SPAM / GEREKSİZ E-POSTA kutunuzu ayrıca ve özellikle kontrol ediniz. Buna ek olarak Cep Telefonlarınızın KORAMIC / SANAL MAĞAZA ‘ dan SMS alma onaylı olduğuna dikkat ediniz. Eğer bu ONAY tarafınızca verilmemiş ise Dijital Çekler / Kodlar size ulaşmayacaktır.

 

6.İade & Garanti & Yetkili Servisler 

www.cermixclub.com isimli ÖDÜL sitesinden alışveriş yapan tüm üyeler / müşteriler aşağıda yazılı Garanti ve iade şartlarını kabul etmiş sayılır.

 

Almış olduğunuz ürünü hiçbir şekilde kullanmadan, orijinal kutusunu bozmadan, kutuya herhangi bir hasar vermeden, deforme etmeden teslim tarihinden itibaren 14 gün süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ayrıca bütün standart aksesuarlar ürün ile birlikte hasarsız ve tam olarak gönderilmelidir. Eğer ürünü Para seçeneği ile (Kredi Kartı) satın aldıysanız Fatura da iade ürün ile birlikte gönderilmelidir.

Öte yandan yukarıdaki ibare Özel Ürünler için geçerli değildir. Aşağıdaki Özel Ürünler İçin İade Şartları bölümünü dikkatlice okuyunuz.

Bütün hediyeler / ürünler fabrikasyon hatalarına karşı imalatçı ve ithalatçı firmaların garantileri altındadır. Ürün teslim alındıktan sonra eğer bir arıza ortaya çıkarsa siz değerli üyelerimizin / müşterilerimizin yetkili servislere başvurması gerekir. Firmamıza yapacağınız başvurular Yetkili Teknik servislerin tutmuş oldukları raporlar ışığında değerlendirilecektir.
 

Kurulum gerektiren beyaz eşya (Vestel, Bosch, Arçelik, SAMSUNG, vs. gibi ürünler) ve büyük ebattaki elektronik ürünlerin (Philips, SONY, SAMSUNG, TV,  LCD, Plazma, vb. gibi ) tüm kurulumları teknik servis hizmetine dahildir ve yetkili teknik servisler tarafından yapılmalıdır.

Bu bağlamda bu tür tüm ürünlerin ambalajları TEKNİK SERVİS dışında biri tarafından açılmamalıdır.

Açılacak olursa ürünler garanti kapsamı dışında kalırlar ve Sanal Mağaza ya da ithalatçı firma tarafından iade alınmaz / değiştirilmezler.

Lütfen ilgili Yetkili Servis ile irtibata geçiniz ve kurulum için TEKNİK SERVİS elemanını çağırınız.

 

DİKKAT: Öte yandan 32” (diyagonal ölçüm ile 82 cm) ve altı boyuttaki TELEVİZYONLARDA kurulum hizmeti yoktur.

Müşteriler bu ürünlerin paketlerini kendileri açar ve kendileri kurar. Eğer müşteriler üretici firma yetkili servis üzerinden kurulum talep ederlerse ekstra ücret öderler.
Bu ekstra ücret müşteri tarafından ilgili Yetkili Servise ödenir.

 

Her iki durumda da müşteriler ürünleri Kargo yetkilisinden teslim alırken kutu üzerinde hasar / vuruk / delik gibi deformasyon olup olmadığına ya da su ya da benzeri sıvı lekesi gibi koliye zarar verecek dış etkilerin olup olmadığına dikkat etmelidirler. Bu tür koliler kesinlikle kargodan teslim alınmamalıdır. 


İADE için DİKKAT: Lütfen www.cermixclub.com  adresinden ya da 0 (216) 538 52 25 numaralı Çağrı Merkezimizden bizimle irtibata geçip teyitleşmeden ürünü İADE etmeyiniz.

 

7.Özel Ürünler İçin İade Şartları:

ELEKTRONİK, CEP TELEFONU, BİLGİSAYAR ve BENZERİ TÜM ÜRÜNLER siz değerli üyelerimize / müşterilerimize sağlam olarak ulaştıktan sonra eğer bu ürünleri 14 gün içinde İADE etmek isterseniz lütfen aşağıdaki koşullara uyunuz.

Telefon, fotoğraf makinesi, bilgisayar, taşınabilir ve benzeri tüm elektronik ya da pille çalışan cihazlar veya ürünler için; ürün ve / veya ürün paketinin ve
ambalajın, ambalajlanmış kutusunun/kolisinin/paketinin jelatininin kesinlikle açılmamış olması gerekir.

Ürünün ekranı üzerinde yer alan koruma bandının hiçbir hal ve koşulda çıkarılmamış olması gerekmektedir. Ürünün ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır. Aksi takdirde İADE / İPTAL / DEĞİŞİM kabul edilmez.

Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakim Ürünleri, Her türlü yazılım, Her türlü işlemci(CPU) Program, DVD, VCD, CD ve Kasetlerin, Bilgisayar ve Kırtasiye sarf malzemelerin (toner, kartuş, şerit vb.) ambalaj kutusu/kolisi/jelatininin kesinlikle açılmamış ve hiçbir şekilde kullanılmamış olması gerekir. Aksi takdirde İADE kabul edilmez.

Her türlü Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi) hiçbir şekilde iade edilemez.

Açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilecek veya tekrar kullanılamayacak ürünler (örneğin kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren her türlü ürün, tek kullanımlık ürünler) hiçbir şekilde iade edilemez.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Her türlü GIDA ürünleri hiçbir şekilde iade edilemez.

Her türlü gazete, dergi gibi süreli yayınlar hiçbir şekilde iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) hiçbir şekilde iade edilemez.

Hediye Çekleri ( Basılı ve / veya Dijital Çekler / Kodlar / İndirim Kuponları ) hiçbir şekilde iade edilemez.

ARIZALI ürünler söz konusu olduğunda öncelikle ilgili üretici veya ithalatçı firmanın Yetkili Teknik servislerine başvurmanız gerekir. Firmamıza yapacağınız başvurular Yetkili Teknik servislerin tutmuş oldukları RAPORLAR ışığında değerlendirilecektir.

 

İade gönderimi için adres :

SANAL MAĞAZA Lojistik Merkezi, Veysel Karani Mah. Zaloglu Rüstem Cad. No:5, 34885 Samandıra / İstanbul / TÜRKIYE

8. Seyahat Ürünlerinin Koşullar ve Uygulaması

Bu sitede satılan tüm ürün ve hizmetler BIGGBRANDS grup şirketi Biggtravel tarafından sağlanır.

Satışa sunulan tüm ürün ve hizmetler için Biggtravel aracılığı ile rezervasyon yaptırmak zorunludur. Siparişin verilmesi ürün veya hizmetin müsaitliğini garanti etmez. Hizmet belgesi (Voucher) olmadan ilgili tesis müşteriye hizmet vermek ile yükümlü değildir.

Satışa sunulan tüm ürün ve hizmetler rezervasyon ve doluluk durumuna göre karşılanır. Rezervasyonlar; uçak, otel, restoran ve ilgili tesislerdeki müsaitlik ile sınırlıdır.

Havayolu ulaşımında, müsaitlik veya bağlantılı uçuş durumuna göre belirlenecek olan havayolları kullanılacaktır.

Otel rezervasyonlarında aksi belirtilmedikçe tüm fiyatlar, çift kişilik odada veya tek kişilik odada konaklama olarak verilmiştir.

Oda kahvaltı, yarım pansiyon, her şey dâhil vb. teklifler ayrıca belirtilerek sunulmaktadır.

Tur hizmetlerine dâhil olan bileşenler için lütfen ilgili seyahat ürününün sayfasını dikkatlice inceleyiniz.

Zorunlu seyahat sigortasının tüm yurtdışı tur seyahatlerinde mutlaka satın alınması gerekmektedir. Alınmaması durumunda ortaya çıkacak olumsuzluklarda sorumluluk kabul edilmez.

Belirtilen Puan / Ürün fiyatları; resmi tatiller, özel günler, sömestr tatili, bayramlar, yılbaşı, Noel, yerel festivaller, kongre ve fuar gibi dönemlerde geçerli değildir.

Araç kiralamalarında araç kiralama firması resmi tatiller, özel günler, sömestr tatili, bayramlar, yılbaşı, Noel, yerel festivaller, kongre ve fuar gibi dönemlerde asgari kiralama günü uygulaması yapabilir.

Kesin rezervasyonlar yapıldıktan ve hizmet belgesi (Voucher) verildikten sonra meydana gelebilecek iptal ve / veya değişiklik talepleri ancak ilgili havayolu veya tesis tarafından onay bilgisi alındıktan sonra işleme alınır ve ilgili havayolu veya tesisin koşul ve cezai şartları üyelere yansıtılır.

Biggtravel hizmetlerinde ( tüm seyahat ve deneyim hizmetleri ve ek olarak Biggtravel Hediye Çekleri ) puanların / fiyatların içinde BiggBrands ve BiggTravel’ın ek hizmet bedelleri yer almaktadır. Dolasıysa bazı ürün / hizmet puanları / fiyatları tesisin veya hizmet sağlayıcının fiyatlarının üzerinde yer alabilir. Böyle bir durumda üye / müşteri hak talep edemez.

BIGGTRAVEL Hediye Çeklerinin kullanılabilmesi için ilgili tüm hizmet sağlayıcılarda ( havayolu, tesis, rent a car firması, restoran, masaj sağlayıcı firma, transfer firması, vb. )

rezervasyonların BIGGTRAVEL tarafından yapılması gerekmektedir.

Müşteriler direk olarak hizmet sağlayıcılarla irtibata geçerek kendileri rezervasyon yapamazlar.

BIGGTRAVEL tarafından gönderilmiş bir VOUCHER ( Konfirmasyon teyidi ) olmadıkça, rezervasyonlar geçerlilik kazanmaz, hizmet sağlanmaz

Ayrıca, tüm hizmetlerin sağlanmasında Kurumsal Müşteri / Hizmet sağlayıcı / Biggtravel ’ın kontrolü dışında gelişmesi muhtemel gecikmeler, iptaller, bagaj kaybı, hasar ya da müşterinin ulaşım aracına vaktinde yetişememesi, pasaport veya vizesinde sorun çıkması, hastalık vb. nedenler ile seyahatini yarıda bırakması, kanunlara uygun hareket etmemesi gibi olumsuzluklardan ve tur programları esnasında meydana gelebilecek kazalardan dolayı Kurumsal Müşteri / Hizmet sağlayıcı / Biggtravel sorumlu tutulamaz, hizmetin yanması halinde ücret iadesi talebinde bulunulamaz.

Belirtilen hizmetlerin mücbir sebeplerden dolayı yerine getirilememesi durumunda, müşteriye vaat edilen hizmetin sağlanamamasından Kurumsal Müşteri / Hizmet sağlayıcı / Biggtravel sorumlu değildir. Kurumsal Müşteri / Hizmet sağlayıcı / Biggtravel tedarikçiler ile müşteri arasında aracı konumunda olup tüm servis verilen ürünlerin emniyetlerinden yine tedarikçi firmalar sorumludur.

Belirtilen hizmetlere ait sipariş veren müşteri, tüm koşullara dair uygulama notlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Otel rezervasyonlarında, odalara giriş (check-in) ilk gece konaklamasında en erken saat 14.00 itibari ile yapılabilir. Çıkış (check-out) işlemlerinde ise otel odalarının saat 12.00’de boşaltılmış olması gerekmektedir.

Otel odaları genellikle 2 kişinin konaklaması için tasarlandığından 3. kişi için odaya ilave edilen yatak daha küçük ve daha az konforlu olabilir.

Yolcuların, uçuşların dâhil olduğu turlarda iç hat uçuşlarından en az 3 saat önce gidiş ve dış hat uçuşlarından en az 4 saat önce kalkış havalimanında hazır olması gerekmektedir.

Seyahat esnasında kullanılmamış hiçbir ürün veya hizmetin bedeli iade edilmeyecektir.

Rezervasyonların asgari 4 hafta öncesinden Biggtravel'a bildirilmiş olması gerekir.

Aksi belirtilmediği sürece tüm turlar İstanbul çıkışlıdır.

Dijital kodlar ve biletler sipariş edildikten sonra iptal ve iade edilemez.

Dijital kodlar ve biletler sipariş tarihini takip eden 3 iş günü sonrasında işleme alınır ve tarafınıza gönderilir.

 

ÖNEMLİ NOT : SEYAHAT ve DENEYİMLER de verilen siparişler ön rezervasyon talebi olarak işleme alınır. Siparişin kesinlik kazanması için tedarikçiden ilgili ürün / hizmet için müsaitlik onayı ve güncel fiyat
bilgisi gerekir. Ancak bu bilgi geldikten sonra sipariş kesinlik kazanır ve rezervasyon oluşturulur. Bu bilgiye istinaden ilgili toplam tutar ( Puan / TL ) hesabınızdan düşülür.
Onay verilmediği ya da fiyat değişikliği olduğu durumlarda ( Puan / TL ) tarafınıza iade edilir.

 

9.İletişim:

 

info@cermixclub.com

Çağrı Merkezi: 0 (216) 538 52 25 ( Hafta içi 09:00 – 18:00 arası )