Babalar Günü Hediyeleri

Tasarım kıyafetlerden ve aksesuarlardan hoşlanan modern babanıza bu yıl orijinal ve keyifli bir Babalar Günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Ruhu genç olan ve her zaman genç kalan babalar için birbirinden harika alternatiflere sahip olan Biggdesign, tasarımı ön plana alan eğlenceli hediye seçenekleriyle seçim yapmayı kolaylaştırıyor. Babalar Günü’ne sayılı günler kala henüz aradığınız hediyeyi bulamadıysanız şimdi doğru yerdesiniz!

Önereceğimiz Babalar Günü hediyeleri arasında “AnemosS” koleksiyonunun özel parçaları öne çıkıyor. Özellikle yaz temasını taşıması sayesinde haziran ayına denk gelen bu keyifli günün sıcaklığını yakalayan koleksiyon, babanız için mükemmel bir seçim olabilir. Marin teması ile deniz yaşamının renkliliğini ve enerjisini yansıtan AnemosS, Ege’den ilham alınarak sanatçı Gamze Yalçın tarafından deniz tutkunları için tasarlanmış bir koleksiyon. Mavi, turkuaz, beyaz ve lacivert renklerini buluşturan ve çapa, yengeç, balık ve yelkenli motiflerini ön plana alan AnemosS tasarımları, sadece tatilde, plajda, teknede tercih edilmiyor günlük hayatın da en şık parçalarından biri oluyor.

 

Tişörtten şorta, şapkadan gömleğe, ayakkabıdan çantaya, saatten sweatshirte, havludan valize, bileklikten kulaklığa uzanan birbirinden farklı ürün grubuna sahip olan koleksiyon, her bir tasarımıyla seçkin ve kaliteli bir duruş sergiliyor. Babanız gerçek bir seyahat aşığıysa AnemosS valiz, sporu çok seviyorsa AnemosS spor çantası, aksesuarlara önem veriyorsa AnemosS saat ya da bileklik, denizden çıkmıyorsa deniz ayakkabısı ve havlu, tam bir müzik tutkunuysa AnemosS kulaklık alarak, onu bu Babalar Günü’nde mutlu edebilirsiniz.

Biggdesign’ın yaratıcılığı ön plana alan bir diğer koleksiyonu “Nature” da Babalar Günü hediyeleri arasında değerlendirilmeyi hak ediyor. Doğa ve bisiklet temasını öne çıkaran tasarımlarıyla herkesin enerjisni yn koleksiyon, kolaj sanatçısı Aysu Bekar’ın çalışmalarının bir araya getirilmesiyle birbirinden renkli görüntülere zemin hazırlıyor. Babanız gerçek bir doğa ya da bisiklet aşığı ise Nature serisinin tişört, sweatshirt ve şapkaları ile çok şık takımlar yaparak doğanın en güzel renklerini ona hediye edebilirsiniz.

Babalar Günü hediyesi olarak size sunacağımız bir başka keyifli alternatif ise “Mr. Allright Man” koleksiyonu. Eğlenceli ve farklı bir hediye arayanlar için ideal bir seçim olan koleksiyon, orijinal tasarımlardan hoşlanan babalar için birbirinden harika seçeneklere sahip. Sanatçı Güçlü Kadir Yılmaz’ın eserinden ilham alan illüstrasyonla sanatsal ve yaratıcı bir duruşa sahip olan kravat, mendil, ayakkabı, tişört arasından seçim yaparak Babalar Günü’nün en orijinal hediyesini verebilirsiniz!